foto3Uždaroji akcinė bendrovė „Aisės gidai“ jau vienuoliktą sezoną Norvegijos ir kitų Skandinavijos šalių pavyzdžiu siūlo žūklę jūroje iš mobilių katerių.foto

Buvome pirmieji Lietuvoje, pradėję šią paslaugą žvejams. Aisės gidų“ kapitonai turi didelę žūklės patirtį Baltijos jūroje, Kuršių mariose ir kituose vandenyse Lietuvoje ir svetur.

Svarbiausios mūsų veiklos kryptys:

– Menkių žvejyba, lašišų velkiavimas Baltijos jūroje, sterkų, ešerių, lydekų žūklė Kuršių mariose, pramoginio laivo nuoma iškyloms, šventėms, pažintiniai kruizai Kuršių mariomis ir Klaipėdos uosto akvatorija.

Žvejams mėgėjams iš bet kurio šalies taško tereikia surinkti 3-5 bendraminčių kompaniją, sėsti į automobilį, ir jau  po kelių valandų sūpuositės Baltijos jūros, ar Kuršių marių bangose. Neturite bendraminčių – nieko baisaus – pasiūlysime jums gerą kompaniją iš tokių pat “ligonių”. Patyręs kapitonas-gidas nuplukdys jus į  “kibiausius” vandens telkinio taškus.  Mūsų kapitonai patys yra aistringi meškeriotojai, skiriantys šiam pomėgiui visą savo laisvalaikį. Įmonės gidų apdovanojimų arsenale yra net 3  „Baltijos menkės“ taurės, laimėtos už didžiausią sugautą žuvį „Baltijos menkės“ varžybose, dvi pirmosios ir net kelios prizinės vietos “Trolling LT – Baltijos lašiša” varžybose.  Natūraliai augusi Baltijos lašiša, šlakis, menkė, plekšnė, sterkas, ešerys ir lydeka – tai toli gražu nepilnas sąrašas laimikių, kuriais, “Aisės gidų” dėka galėsite nudžiuginti namiškius.

Poilsiautojams, leidžiantiems atostogas gintariniame pajūryje,  padedame susipažinti su Klaipėdos uostu, senosiomis Kuršių marių žvejų gyvenvietėmis, pasigrožėti nuostabia marių ir Baltijos pakrantės gamta.

Mūsų pranašumas – patirtis, greitis, mobilumas, kompaktiška kompanija ir visuomet teigiamas rezultatas.